گرانول برای زیره کفش گوهر پلاستیک قم

گرانول برای زیره کفش

یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب و استفاده از یک کفش، راحتی و سبکی آن است تا در شرایط مختلف آسیبی به پا و کمر افراد وارد نکند. چیزی که راحتی و کیفیت یک کفش را  علاوه بر ظاهر آن، رقم می‌زند بدون شک کفی یا زیره آن است و بستگی به مواد اولیه و گرانول‌هایی دارد که در این زیره‌ها بکار می‌رود پس مواد اولیه مرغوب نیز عامل مهمی در راحتی کفش است.

ادامه مطلب

گرانول PVC  مخصوص شیلنگ گوهر پلاستیک قم

گرانول PVC مخصوص شیلنگ

در گرانول PVC ماده‌ی پلی وینیل کلراید وجود دارد که عموماً در دو حالت نرم و سخت تولید می‌شود. گرانول‌PVC   گوهر پلاست قم در مواد اولیه محصولات و صنایع پزشکی، برقی و کالاهای مصرفی مانند انواع شیلنگ کاربرد دارد و به دلیل بازیافتی بودن، گرانول‌ها برای تولیدکنندگان بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی محسوب می‌شود زیرا استفاده از مواد دیگر می‌تواند هزینه‌های تولید را تا چند برابر افزایش دهد.

ادامه مطلب

انواع گرانول گوهر پلاستیک

انواع گرانول

استفاده از گرانول در صنعت باعث کاهش آلودگی زیست محیطی ناشی از رها کردن زباله‌ها و ضایعات پلاستیکی مانند لاستیک‌های فرسوده در طبیعت می‌شوند. این ماده پلیمری از بازیافت ضایعات پلاستیکی ساخته شده و به همین علت نیز از قیمت مناسبی بهره‌مند است. استفاده از انواع گرانول به عنوان ماده اولیه تولید بسیاری از محصولات پلاستیکی باعث کمتر شدن هزینه‌های تولید نیز می‌گردد.

ادامه مطلب

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد گوهر پلاستیک قم محفوظ است.