واحدهای گوهر پلاستیک قم

شرکت گوهر پلاستیک قم به جهت ارائه خدمات مناسب، از واحدهای مختلفی تشکیل شده است، این واحدها در کنار هم و برای تحقق اهداف شرکت مانند توسعه مداوم و ارتقا میزان سطح کیفیت محصولات کار می‌کنند که باعث تولید محصولاتی با بهترین کیفیت و بر پایه نیازهای جامعه شده و بدین وسیله شرکت اعتماد طیف گسترده‌ای از مشتریان را به خود جلب کرده است. واحدهای شرکت متشکل از واحد آزمایشگاه، واحد تولید، واحد کنترل کیفیت و واحد بازرگانی است که همواره برای دستیابی کیفیت برتر تلاش می کنند.

واحد آزمایشگاه

واحد تولید بدون شک یکی از مهمترین واحدهای هر مجموعه‌ای است زیرا فرایند تهیه محصولات مورد نظر در آن اتفاق می‌افتد، در واحد تولید شرکت ما، با استفاده از ماشین آلات صنعتی مدرن و دانش فنی و علمی متخصصین این واحد به ساخت محصولات مطابق با استاندارها پرداخته شده است.

واحد تولید

بخش کنترل کیفیت یا آزمایشگاه کنترل کیفیت برای آزمایش کالاهای تولیدی جهت تطبیق با استانداردهای مورد نظر برپا شده است. در این واحد، بررسی کیفیت با عملیاتی روی یک محصول مانند نمونه‌گیری، آزمون و اندازه‌گیری میزان تطبیق آن نمونه با معیارها و مشخصات فنی مورد نظر انجام و به کل تعمیم داده می‌شود.

واحد کنترل کیفیت

عبارت است از اطمینان از تهیه و تولید کالا و خدمات طبق استانداردهای تعیین شده یا (حصول تمامیت ویژگی‌های مطلوب در یک محصول).
کنترل کیفیت مجموعه عملیاتی نظیر اندازه‌گیری یا آزمون است که روی یک محصول یا کالا انجام می‌شود تا مشخص شود آیا آن محصول با مشخصات فنی مورد نظر مطابقت دارد یا خیر.
عمده بحث کنترل کیفیت مربوط به انجام نمونه گیری از محصولات، بازرسی آن نمونه‌ها و تعمیم نتایج به کل انباشت محصول است که بر اساس روش‌های آماری انجام می‌گیرد.
آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت شرکت گوهر پلاستیک قم مشتمل به دو بخش زیر می‌باشد: 1- فیزیکی و مکانیکی 2-حرارتی

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی برای شرکت مثل قلب تپنده‌ای برای فعالیت‌های اقتصادی عمل می‌کند و باید با شناخت عوامل موثر در بهبود روند کار، مسیر را برای پویایی و رشد شرکت با تنظیم سیاست‌ها و شناسایی فرصت‌های خوب اقتصادی هموار کند تا عقد قراردادهای کاری برای طرفین مناسب و سودآور باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد گوهر پلاستیک قم محفوظ است.