شرکت گوهر پلاستیک قم تولید کننده انواع گرانول PVC جهت تولید شیلنگ، کابل و کفش و تزریق PVC

 

گوهر پلاستیک قم

شرکت گوهر پلاستیک قم با مدیریت مجید کریمی و با هدف تامین، تولید، بهره‌وری بیشتر و اهمیت غیر قابل انکار PVC در دنیای صنعت امروز برای تولیدات محصولات پلاستیکی مختلفی مانند زیره کفش، شیلنگ و قطعات تزریقی PVC و... با داشتن مجهزترین واحد کنترل کیفیت برای پرس گرم، سختی سنجی، محاسبه دانسیته پلیمرها و...، همچنین داشتن ماشین آلات صنعتی مدرن سعی کرده تا با فراتر رفتن از استانداردهای جهانی مناسب‌ترین خدمات را در حوزه تولید انواع گرانول PVC ارائه دهد و تا کنون با کمک متخصصین مجرب و به روز بودن دانش فنی و علمی در مجموعه نیز موفق بوده ‌است. هدف و سیاست کلی این مجموعه ارتقا میزان و سطح کیفی محصولات تولیدی در کنار توسعه مداوم است که با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز موجود در دنیا، با تولید روزانه بالغ برچند صد تن گرانول و کامپاند PVC با کیفیت فوق‌العاده و خلوص بالا در حال دستیابی به اهداف تعیین شده می‌باشد.

با تولید محصولات پلاستیکی با استفاده از گرانول‌ PVC با کیفیت که دارای ساختار پلیمری است و کاربردهای بسیاری در صنایع دارد، شرکت گوهر پلاستیک قم همواره سعی در پرچمداری در این صنعت را داشته است. انواع شیلنگ مانند شیلنگ تراز، گرانول‌های بهداشتی‌، غیر سمی و بی ضرر، گرانول برای قطعات تزریقی، گرانول زیره کفش، سیم و کابل، کامپاندهای مخصوص و گرانولPVC نرم و سخت همچنین انواع پلیمرهای مهندسی و پلستی سایزرها از جمله محصولاتی است که شرکت ما سعی دارد که مطابق با استانداردهای جهانی و حتی بالاتر از آن ‌به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. از آن‌جا که در این شرکت ارائه خدمات به مشتریان همواره بر اساس نیاز آن‌ها است، بسیاری از محصولات مطابق با سلیقه مشتریان در رنگ‌های مختلف تولید می‌شود و برای شفاف‌سازی فعالیت شرکت جزئیات محصولات تولیدی توسط مجموعه در سایت بارگذاری شده که قابل مشاهده و بررسی است.

استانداردهای گوهر پلاستیک قم
 

شرکت ما برای جلب اعتماد مشتریان خود و همچنین اطمینان از کیفیت محصولات، موفق به دریافت گواهینامه‌ها و استانداردهایی مانند ISO 9001-10002-14001-18001 و گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت (IMS) و گواهینامه محصول (P-C) شده است. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر سفارشات خود را در پگوهر پلاستیک قم ثبت کنید.

اهداف ما

شرکت ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان برای خود اهداف و سیاست‌هایی را در نظر گرفته که به شرح زیر است:
- توسعه روز افزون
- استفاده از دانش فنی و علمی به‌روز
- همکاری با نیروهای متخصص
- ارتقا سطح کیفی محصولات
- کنترل کیفیت محصولات
- تامین نیازهای داخلی و خارجی
- استفاده از تکنولوژی نوین و روز دنیا

خط مشی ما

با تولید گرانول PVC به عنوان مواد اولیه جهت تولید کامپاندهای رنگی، انواع پلاستی سایزرها، پلیمرهای مهندسی، شیلنگ، گرانول کابل و سایر محصولات با استفاده از فناوری‌های جدید با ارائه نازلترین کیفیت، شرکت گوهر پلاستیک قم سعی کرده است که نیازهای داخلی و خارجی به این محصولات را تامین کند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد گوهر پلاستیک قم محفوظ است.